Arestohen dy shtetas shqitarë, posedonin marihuanë

Mbrëmë pak para mesnate në rrugën rajonale Dibër – Mavrovë zyrtarët policorë kanë privuar nga liria dy shtetas të Republikës së Shqipërisë, E.L. 18 vjeç dhe E.Ç. 33 vjeç. 

Gjatë kontrollit në makinën e tyre ‘Mercedes” me targa të Shqipërisë të drejtuar nga E.L. është konfiskuar një çantë me afro 2 kg marijuhanë. Dy shtetasit shqiptarë janë dërguar në stacionin policorë për procedura të mëtejme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: NDALOHET KOPJIMI! Faleminderit për mirëkuptimin!