SHPALLJE: Shitet banesë në lagjen Venec 1

Shitet apartmament/banesë në lagjen Venec 1. Banesa është e reneovuar dhe e gatshme për banim.

Banesa është 62m2 posedon 2 dhoma, guzhinë, sallon, banjë dhe 2 ballkone.

Të interesuarit për informata më të hollësishme mund të kontaktojnë me pronain, në numrin e telefonit: 072556646.


Reklamo te DibraJon, kontakto në fb/DibraJonDS ose info@dibrajon.com !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: NDALOHET KOPJIMI! Faleminderit për mirëkuptimin!