SHPALLJE: Shitet banesë në lagjen Venec 1

Shitet apartmament/banesë në lagjen Venec 1. Banesa është e reneovuar dhe e gatshme për banim.

Banesa konkretisht ndodhet përballë ish-konviktit. E njejta është me sipërfaqe 78 m² dhe ndodhet në katin e pestë të objektit.

Të interesuarit për informata më të hollësishme mund të kontaktojnë me pronain, në numrin e telefonit: 070-575-600 (viber, facebook) .


Reklamo te DibraJon, kontakto në fb/DibraJonDS ose info@dibrajon.com !Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: NDALOHET KOPJIMI! Faleminderit për mirëkuptimin!